تشکر ویژه امریکایی ها از ایران

[cml_media_alt id='222']1[/cml_media_alt]

تیم ملی والیبال امریکا با ارسال نامه ای از فدراسیون والیبال و مردم ایران برای میزبانی شایسته از آنها تشکر و قدردانی کردند.

تیم ملی والیبال مردان ایران در دو دیدار از دور برگشت رقابت های لیگ جهانی والیبال، در روزهای 29 و 31 خردادماه به مصاف تیم ملی ایالات متحده رفت و در سه ست پیاپی موفق به شکست این تیم قدرتمند شد.

  امریکایی ها با ارسال نامه ای از فدراسیون والیبال و مردم ایران برای میزبانی شایسته از آنها تشکر و قدردانی کردند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پس از بازگشت تیم ملی والیبال ایالات متحده به کشورش، امریکایی ها با ارسال نامه ای به فدراسیون والیبال ایران به طور رسمی از میزبانی ایران و فراهم آوردن همه امکانات برای امریکا و برخورد خیلی خوب و مناسب مردم ایران با آنها تشکر کردند.
آنها ضمن ابراز قدردانی از زحمات شبانه روزی کارکنان فدراسیون والیبال کشورمان، اظهار امیدواری کردند تا بار دیگر به ایران سفر کنند و بتوانند این کشور را دوباره از نزدیک ببینند.

پیام سرمربی والیبال آمریکا به مردم كشورش در مورد ایران: نخستین برداشت من از ایران این است که همه به شکل شگفت‌انگیزی مهمان‌نواز هستند. همه با ما خیلی خوب بودند و تلاش میکردندد که مطمئن شوند ما تجربه خوبی در این سفر داشته باشیم. من فکر می‌کنم که ما خیلی از این سفر لذت بردیم. این موقعیت رو داشتیم که در شهر گشتی بزنیم، به برج میلاد رفتیم و اندکی در مورد تهران آموختیم و فکر می‌کنم این برایمان خیلی خوب بود و غذای خوبی هم در کوهپایه‌ تهران خوردیم.
ما دوست داشتیم این کارها را انجام دهیم زیرا همه می‌دانیم که چهره‌ای که رسانه‌ها از روابط ایران و آمریکا ترسیم کرده‌اند چندان دقیق نیست. احتمالا برای هر دو طرف همینطور است.
چیزی که من می‌دانم و آنچه از وقت گذراندن با تیمهای ایران و آمریکا، پارسال و امسال آموخته‌ام این است که روابط بین ملت ایران و آمریکا به هیچ وجه بازتابی از روابط بین دولتهایشان نیست و مردم ایران مردمی عالی هستند که با ما با مهربانی رفتار کردند و فکر می‌کنم که ما هم همین رفتار را نشان دادیم چون آمریکا هم کشوری عالی با مردمی عالی است.
بله اینجا جای بسیار خوبی است و پیامی که ما به خانه می‌بریم این است : سفر بی‌نظیری بود و بسیار مشتاقیم که دوباره به اینجا بیاییم و فکر می‌کنم درک بهتری از آنچه داخل و خارج ورزشگاه می‌گذرد پیدا کرده‌ایم.

جان اسپراو
سرمربي تيم ملي واليبال آمريكا

منبع: iranvolleyball.com , fivb.com

Editorial Team
editorial team
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *