دو گردشگر ایتالیایی به ملاقات کودکان سرطانی محک رفتند

[cml_media_alt id='823']Italian tourist[/cml_media_alt]

تهران – ایرنا – دو گردشگر ایتالیایی با پیام «هیچ آرزویی دست نیافتنی نیست» به ملاقات کودکان سرطانی بستری در بیمارستان فوق تخصصی محک تهران رفتند.

به گزارش ایرنا از اعلام روز سه شنبه موسسه خیریه محک، این دو گردشگر ایتالیایی در شصت و دومین روز از سفر خیرخواهانه خود به بیمارستان محک (موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان) رسیدند و با کودکان بستری این بیمارستان ملاقات کردند.
بر اساس این گزارش، گردشگران یاد شده سفر خود را از شهر تورین ایتالیا شروع کرده اند و قرار است تا توکیو (پایتخت ژاپن) بروند و پیام امید را به کودکان بیمار جهان برسانند.
این دو جوان ایتالیایی تاکنون به ملاقات کودکان بستری در 13 بیمارستان از 13 کشور رفته اند و در ایران نیز بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان محک را به عنوان مقصد رساندن پیام خود به کودکان بیمار ایران انتخاب کرده اند و قصد دارند پس از بازگشت در شهر تورین ایتالیا نمایشگاهی از نقاشی کودکان بیمار بر پا کنند.
بر اساس این گزارش، کودکان محک به همراه خانواده هایشان به استقبال مهمانان ایتالیایی خود رفتند و پیام خود را با نقاشی هایشان به کودکان بیمار جهان رساندند؛ همچنین برای همه دوستان کوچکشان آرزوی سلامتی کردند.
موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان (محک) در سال ۱۳۷۰ با هدف اصلی حمایت از کودکان مبتلا به سرطان و خانواده های آنان در تهران آغاز به کار کرد. این موسسه از سال 1370 تاکنون، بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است.

منبع:‌ www.irna.ir

Editorial Team
editorial team
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *