مسابقه عکاسی: پنجره‌ای به ایران من

[cml_media_alt id='1825']final-farsi-version-2[/cml_media_alt]

جشنواره ایرانی ادینبورگ مسابقه عکاسی با عنوان “پنجره ای به ایران من” در شبکه های اجتماعی برگزار می کند. شرکت کنندگان برای شرکت در مسابقه باید عکس های خود را در اینستاگرام و توییتر به اشتراک گذارند. عکس ها می بایست جنبه ای از زندگی در ایران را نشان دهد. جنبه هایی از زندگی که شاید برای جهان خارج غیرمنتظره باشد یا نشان دهد ایران برای آنها چه معنایی دارد.

شرکت کنندگان می توانند عکس ها را از طریق اینستاگرام یا توییتر با استفاده از هشتگ AWindowOnMyIran# در عنوان تصویر خود و به دنبال آن حساب جشنواره ایرانی ادینبورگ ediranfest @در اینستاگرام و fest_iran_ed@در توییتر ارسال کنند. مهلت شرکت در مسابقه تا پایان روز 19 دی 1395 می باشد.

شرکت کنندگان باید هنگام ارسال عکس ها برای هر عکس عنوانی انتخاب کنند که در صورت امکان شامل نام و نام خانوادگی آنان هم باشد. این جزئیات تنها برای ذکر نام عکاس در کنار حساب کاربری توییتر یا اینستاگرام آنها هنگام انتشار اثر و همچنین برای تماس با عکاسانی که کار آنها برای نمایشگاه انتخاب شده است استفاده خواهد شد.

هیات امنای جشنواره ایرانی ادینبورگ در پایان مهلت مسابقه، ۲۵ عکس را از میان شرکت کنندگان انتخاب و لیست برندگان را منتشر خواهند کرد (تعداد عکسها ممکن است تغییر کند). هر کدام ازعکس های لیست برندگان از روز11 بهمن تا  19 بهمن 1395 در کافه Filmhouse( خانه فیلم) در ادینبورگ به نمایش عمومی گذاشته خواهد شد. نیازی نیست برای این کار هزینه ای پرداخت نمایید. جشنواره ایرانی ادینبورگ هزینه های چاپ و آماده سازی عکس برای نمایشگاه را پوشش میدهد. برگزیده ای از آثار شرکت کننده در یک گالری در صفحه فیسبوک جشنواره ایرانی ادینبورگ قرار داده خواهد شد.

مسابقه توسط جشنواره ایرانی ادینبورگ برگزار خواهد شد و نمایشگاه عکس بخشی از جشنواره سال ۲۰۱۷ خواهد بود.

اطلاعات بیشتر و شرایط و ضوابط مسابقه را در وبسایت جشنواره ایرانی ادینبورگ ملاحظه بفرمایید.

Editorial Team
editorial team
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *