نمایشگاه تخصصی مشارکت ملی گردشگری افتتاح شد

[cml_media_alt id='940']Exhibitions[/cml_media_alt]

تهران – ایرنا – نمایشگاه تخصصی مشارکت ملی گردشگری با رویکرد همدلی و همزبانی شامگاه پنج شنبه دوم مهرماه با حضور رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افتتاح شد.
به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، نمایشگاه مشارکت ملی گردشگری، شامگاه پنج شنبه دوم مهر با حضور مسعود سلطانی فر رییس سازمان میراث فرهنگی و مرتضی رحمانی موحد، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی در بوستان نوروز آغاز به کار کرد.
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی در گفتگو با خبرنگار ایرنا گفت: این نمایشگاه با همکاری و مشارکت سازمان ها و نهادهای دولتی و تشکل های مردمی و به مناسبت روز جهانی گردشگری با رویکرد فرهنگسازی و ایجاد تعامل میان احاد فعال در صنعت گردشگری برگزار شده است.

رحمانی موحد تصریح کرد: این نمایشگاه به مدت چهار روز در منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد تهران در بوستان نوروز یا مشاهیر با هدف معرفی ابعاد و فعالیت های مختلف حوزه گردشگری، آموزش های پایه، کانون ها و نهادهای مردمی، توصیف فعالیت فعالان گردشگری و همچنین معرفی شاخصه ها، آیین و رسوم اقوام و عشایر ایرانی ادامه دارد.

در برنامه ی گشایش این نمایشگاه، ابتدا تلاوت کلام الله مجید، و برش روبان توسط رییس سازمان میراث فرهنگی در حضور نمایندگان اقوام ایرانی صورت گرفت و پس از آتش بازی و بازدید از غرفه ها، گروه های موسیقی آیینی و نواحی استان های مختلف به عنوان نماد وحدت ملی در بسترسازی گردشگری بین اقوام کشور به اجرای برنامه پرداختند.

این نمایشگاه از دوم تا پنجم مهرماه در بوستان نوروز(مشاهیر) برگزار می شود که عموم علاقه مندان می توانند از ساعت 14 تا 23 روزهای یادشده از غرفه های متنوع گردشگری بازدید کنند. بوستان نوروز در غرب منطقه فرهنگی – گردشگری عباس آباد واقع شده است.

منبع: www.irna.ir

Editorial Team
editorial team
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *