چشم گروه هتل های کریستال امارات به سوی بازار پس از تحریم

سایت “عربین بیزینس” که اخبار مالی و تجاری کشورهای حوزه خلیج فارس را پوشش می دهد با انتشار گزارش تازه ای از تصمیم مقام های مجموعه هتل های “کریستال” امارات برای سرمایه گذاری در بخش هتلداری ایران خبر داده است.

به گزارش خرداد، این سایت عربی می نویسد:”رییس گروه هتل های کریستال در امارات بر این باور است که ایران به یکی از پرسودترین نقاط منطقه برای توسعه بخش هتلداری تبدیل خواهد شد و از ظرفیت های بسیاری در این زمینه برخوردار است. “پیتر بلک برن” رییس مجموعه هتل های کریستال معتقد است که بزودی میزان بازدید از ایران به طور سالانه به 20 میلیون گردشگر خواهد رسید که در این صورت ایران شاهد رشد جذب گردشگر خارجی به میزان پنج برابر خواهد بود.” مدیرعامل این شرکت اعلام کرده که به دنبال همکاری با شرکت های بومی ایرانی برای گسترش کار خود در ایران است.

این سایت در ادامه می افزاید:”او هم چنین اشاره کرد که با لغو تدریجی تحرمی ها در سال 2016 میلادی، مسیر برای توسعه زیرساخت های ایران و پایه های صنعتی آن کشور تقویت خواهد شد. در حال حاضر صحبت از سرمایه گذاری 185 میلیارد دلاری در پروژه های نفتی و گازی ایران و هم چنین توسعه بخش خودروسازی و استخراج معادن است این موضوع از دیدگاه مدیرعامل “کریستال” منجر به حرکت ایران در کنار دبی به عنوان دو قطب تجاری منطقه خواهد شد.”

او در ادامه اشاره کرده که اکنون بیش از صد هتل در ایران وجود دارند که بسیاری از آن ها نیازمند بازسازی هستند. او هم چنین اشاره کرده که ایران نیازمند ارائه خدمات ارتباطی جدیدتری است که آن شرکت حاضر به در اختیار گذاشتن تجربیات خود در این زمینه با شرکایش در ایران خواهد بود.

گروه هتل های کریستال شعبات متعددی در عراق، لبنان و امارات دارد و در حال مذاکره با عربستان سعودی، اقلیم کردستان عراق و ترکیه برای گسترش فعالیت های خود در آن کشورها است. بلک برن اشاره کرد که ایران شریک طبیعی و مناسبی برای آن مجموعه خواهد بود. گروه هتل های کریستال در امارات از سال 2007 میلادی کار خود را آغاز کرد در زمینه ارائه خدمات فنی هتلداری و مدیریتی در این زمینه فعال است.

منبع: roozno.com

Editorial Team
editorial team
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *